Zoster (Regge)

Ответить
Аватара пользователя
Сувопоље
Сообщения: 3863
Зарегистрирован: 22 июл 2021, 11:57
Откуда: Прибој, Србија
Благодарил (а): 65 раз
Поблагодарили: 37985 раз

Zoster (Regge)

Сообщение: # 93547Сообщение Сувопоље »

Зостер - Имачи Када (2012)

Изображение

01. Имачи Када
02. Све У Своје Вријеме
03. Мање Зло
04. Буди Свој
05. Избјеглица
06. Шта Год Буде
07. Зијева Им Се
08. Безболним Палицама
09. Жао Им Је
10. Вријеме Ће Доћи

273Мб
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.
Тамо где је пала наша Словенска крв, тамо је наша земља. То добро знају наши очеви, али и наши непријатељи то знају.

ОБНОВА ЛИНКОВА, КАО И ШИФРЕ У ПОСТАВКАМА, САМО ПРЕКО ПРИВАТНИХ ПОРУКА.
Ответить

Вернуться в «Југославија (lossless)»